Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Açık Giyinmem Yüzünden Tecavüze Uğradım

| Birebir Hikayeler | 22 Temmuz 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

y09
Açık giyinmeyi seven bir kadınım. Vücudumu güzel bulduğum için vücut hatlarımı gösteren kıyafetler giyerim. Bu kıyafetler yüzünden başıma gelen bir olayı anlatacağım size. Mini etek giydiğim için götüm belli oluyordu ve göğüs dekoltem vardı. Karşımdaki kişi beni o halde görünce dayanamayıp bana girişti ve tecavüz etti. İşte o tecavüzün detaylarını sizlere anlatacağım.

Neyse çok uzatmadan önce biraz kendimden bahsederek hikayeme geçeyim. Üniversitede ailemden uzak kaldığım için özgür bir kız olarak takılmaya başlamıştım. Yani kıyafetlerime falan karışan kimse olmayınca ben de daha rahat giyinmeye başladım diyelim. Giydiğim kıyafetleri düşününce bazen bu tecavüzden dolayı kendimi de suçladığım olmuyor değil. Çünkü o kadar açık giyinmesem belki amcam bunu yapacak cesareti bulamazdı. Amcam dediğimde benden iki yaş büyük. Annem ve babam çok erken evlendiği için amcamla aramızda çok yaş farkı yok. Neyse artık başlayalım evden bir telefon almıştım ve amcam Ankaraya bir iş için gelecekti. Annem de amcamın benim yanımda kalacağını haber vermek için aramıştı.

Ben de nasıl olsa amcam diye kabul ettim. Ertesi gün amcam çıktı geldi ve okuldan geldiğim gibi otobüs garına onu almaya gittim. Garaja arkadaşlarımla beraber gitmiştik. Amcam beni görünce önce uzun uzun baktı ve şaşkınlığını gizleyemedi çok değişmişsin çok güzelleşmişsin falan gibisinden şeyler söyleye söyleye eve dönüş yoluna geçtik. Ben evde yalnız yaşıyordum arkadaşlarım yurda gittiler biz de amcamla yemek yemeye gittik. Amcamın ismini de sizlere söylemek istiyorum. Amcamın ismi Suat.

Yemekten sonra eve geldik ve sohbet etmeye koyulduk. Amcam yorgun olduğunu ve duş alacağını söyleyince ona banyopyu gösterdim ve ben de televizyon izlemeye devam ettim. Amcam yarım saat kadar duşta kaldı ve sonra giyinmek için benim odama geçti. O odadan çıkınca ben girdim ve bi baktım ki iç çamaşırlarım her yerde biraz utandım ve toplamak için elima aldığımda iççamaşırlarımın üzerinde ki ıslaklığı fark ettim. Ama iç çamaşırlarımdaki su değildi yapış yapış bir sıvı vardı. İlk önce anlayamadım ama iççamaşırlarımı toplayıp duşa girdikten sonra birden aklıma geldi amcam iç çamaşılarımın üstüne boşalmıştı. Bana karşı ilgi duyduğunu ilk olarak orda anladım ve onunla biraz oyun oynamak için duşta çıktıktan sonra odama giderek dar ve mini bir şort giyip üzerime de iççamaşırı giymeden beyaz dar bir tişört giyerek yanına çıktım. Amcamı bu şekilde tahrik etmek istiyordum. ona frikikler verip tepkisini görerek eğlenmekti ve öylede yaptım. Ben İçeri girer girmez gözlerini kalçalarıma dikmişti ve hiç fark etmemiş gibi davranarak tam karşısına oturdum.

Her seferinde bacaklarımı biraz daha açıyordum o da amıma bakıyordu. Amcam öyle bir bakıyordu ki bende kendimi kaybettim ve ıslandığımı fark ettim. Tabi bunu amcam da fark etmişti ve gülüyordu. Nasıl oldu bilimyorum ama birden azmıştım ve kendimi durduramıyor amcamın bakmasından zevk alıyordum. Amcam daha fazla dayanamadı ve kalkıp yanıma geldi. elini bacağımın üzerine koyup bana erkek arkadaşım olup olmadığını sordu. Bende evet var dedim o da şanslıymış dedi. Amcam elini bacağımdan yavaş yavaş amıma doğru okşayarak ilerletti ve tam amımın üzerine geldiğinde dur yapma diyerek yanından kalkıp odama kaçtım. Sonra da yatmak için yatağa geçtim. Yarım saat kada sonra tam uykuya dalarken amcam yanıma geldi ve ben de uyuyopr numarası yaptım. Seslendi ama hiç tepki vermedim. Karşılık vermeyince elini göğüslerimin üzerine koydu ve çok güzel kızsın çok seksisin seni istiyorum diye fısıldamaya başladı. Ben yine ıslanmaya başladım. Elini amıma atınca da ıslaklığı hissetti ve uyumadığımı anlamış olacak ki gözlerime bakmaya başladı. Hemen dudaklarıma yapıştı ben napıyosun demeye kalmadan beni soymaya başladı. Amcam amımı okşadıkça ben daha da çok ıslanıyordum. Amımı da parmaklamaya başladı artık. Ben hem korkuyor hem de istiyordum.

Bu nedenle karşı da koyamıyordum. Hemen soyundu ve yatakta üstüme çıktı. üzerime çıkınca tekrar dur yapma demeye başladım. Ama siki o kadar büyüktü ki amıma girince durmasını istemedim. İçime girdiğinde artık dur demek yerine beni sikmesini izliyor ve her içime girmek için hareket ettiğinde kalçalarından tutarak kendime doğru çekiyordum ve daha sert girmesini istiyordum. Kendimi orgazm olmamak için zor tutuyordum ki daha fazla dayanamadım. Bu defa o da hızlı hızlı gidip gelmeye ve amıma boşalmaya başladı. O gece hamile kalırım korkusuyla sabaha kadar ağladım. Hemen ertesi gün eczaneden bir hap alarak hamileliği engelledim.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.