Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Üvey Babam Bana Tecavüz Etti

| Genel | 27 Aralık 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

c

Merhaba benim adım Ayşe 24 yaşındayım. Sizlere başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. Annemle babam ayrıldıktan sonra annem başka bir adamla evlendi. Başlarda çok severdim kendisini benimle ilgilenmesi üvey babam olmasına rağmen sahip çıkması ona olan saygımı artırdı. Annemin babamdan görmediği ilgiyi üvey babam fazlasıyla gösteriyordu. Fakat gerçek yüzünü görmem çokta zaman almadı.

Üvey babamın bana karşı davranışlarında fazla bir yakınlık hissettim. Her zamankinden daha farklı bakıyor, saçlarımla oynuyor el kol şakaları yapıyordu. Bir süre yanlış anlamış olabilirim diye anneme söylemek istemedim. Ta ki o güne kadar… Bir gün annem işteyken üvey babamla evde tektim. Uyumak için odama çekildim. Üvey babamda içeride televizyon izliyordu. Üvey babamın bacaklarımı okşamasıyla irkildim. O an ne yapacağımı şaşırdım. Ne mutlu ki tam o anda annem eve geldi üvey babam hemen odamdan çıktı. Anneme söylemek istedim bu durumu ama söyleyemedim. Artık ona güvenilmeyeceğini biliyordum. Fakat beni tehdit ettiği için kimseye de söyleyemiyordum. Aradan biraz zaman geçti artık bana karşı o şekilde davranışları da yoktu. Evde kimsenin olmadığı bir gün duşa girdim. Duştayken bir anda banyonun kapısı açıldı. Üvey babam ben duştayken yanıma geldi. Çırılçıplak vücudumu izliyor bir yandan da soyunuyordu. Bağırıyordum fakat kimse beni duymuyordu. Çırpınışlarıma rağmen kaslı üvey abama karşı koymak kolay değildi tabi. Beni öpmeye başladı ıslak vücudumun her köşesine dokundu. Yalvarmalarım işe yaramadı kaçışım yoktu. Mecburdum onun olacaktım tek başıma ona karşı koyamazdım. Beni kucağına alıp kendi yatak odasına götürdü. Beni çok arzuladığını hep bu anı beklediğini söyledi. Bir yandan da beni becermeye başlamıştı bile. Canım yanıyordu ama onu üzerimden itmeye gücüm yetmiyordu. Üvey babam amımı paramparça yapmıştı. İçimde gidip gelirken acı çekişlerim onu daha çok azdırıyordu. Artık onun olmuştum. Bakireliğimi elimden aldı.

Anneme söylemeye çalıştım ama kocasını çok sevdiği için bana inanmadı. Artık yapacak hiçbir şey yoktu. Üvey babam sürekli tehditler savurarak bana sahip oluyor. Bende bu duruma alıştım hem anneme hem bana sahip oluyo

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.